Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

До 1918 року в селі Качурівка була церковно – приходська школа при церкві, яка була побудована в 1816 році в селі Понори (нині Качурівка). В ній могли вчитися тільки діти заможних селян. 1921 рік - рік відкриття школи початкових класів в селі Качурівка. У 1932 році під школу виділили панський маєток у селі Вольському (12.09.1967 року село Вольське, Новоселівка, Качурівка об’єднане в одне село під назвою Качурівка Котовського району) , де нині - це частина приміщення сучасної школи. В 1934 році відкрили семирічку . Директором школи був Міклашевський Олександр Федорович. В школі існував бригадний метод навчання. Вчителями працювали Іван Федорович Кропивко, Ніна Василівна Мазур (Чорна) - вчитель біології, Валентина Василівна Чорноморець - учитель української мови, Зінаїда Семенівна Цуркан - учитель початкових класів. Рік 1946 - директор школи Христюк Дмитро Григорович . Після визволення від німецько-фашистських загарбників школа запрацювала знову. Діти – переростки заповнили класи. Підручників не було, учні писали на газетах, опалювали груби соломою. 1950-1960 роки - директор школи Протункевич Микола Никанорович. Активісти села клопотались про те, щоб в селі Качурівці відкрили десятирічку. Рік 1954. У Качурівці (Вольському) було відкрито десятирічку. До школи ходили учні з сіл Федорівка, Велика Кіндратівка, Мала Кіндратівка, Новоселівка, Петрівка, Поплавка, Оброчне, Фрасинівка, Вишневе, Павлівка, Новий Мир, Чапаєво. У школі навчалося багато учнів, були паралельні класи, в кожному класі було по 32 учні. В селі електрики ще не було. Навчалися в три зміни (третя зміна – заочна). 1960 – 1967 роки - директором школи працює Герасименко Віра Іванівна. 1967 – 1969 роки - школу очолює Ігнатенко Анатолій Євдокимович. 1969-1979 роки - директор школи Гаврисевич Юрій Андрійович. 1979-1984 роки - директор школи Домажирський Михайло Володимирович. З 1981 року Качурівська середня школа перейшла на 11-річний термін навчання. З 1984 по 1990 роки - школа працювала під керівництвом Мельниченка Миколи Гнатовича У пострадянському просторі випускники Качуівської школи очолювали керівні посади від керівника експедиції на Північному полюсі до командира підводного човна. З 1990 року директором призначена Трофанюк Валентина Спиридонівна. З 1992 по 1996 роки директором школи був Гласенко Олександр Анатолійович. З 1996 року Качурівську загальноосвітню школу очолює Щербатий Віталій Миколайович - випускник Качурівської школи. Педагогічні працівники школи є активними учасниками нововведень сучасної школи, систематично працюють над удосконаленням професійної майстерності, сприяють створенню необхідних умов для формування національно свідомої особистості, її духовного збагачення, інтелектуального і фізичного розвитку, утвердження стійких моральних принципів.