Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

• Враховуючи військовий стан в державі, критичну ситуацію з енергозабезпеченням  можливе  на своєчасне коригування новин та оновлення інформації, залежно від ситуації

Всі учасники освітнього процесу вшанували пам’ять про загиблих внаслідок вечірньої ракетної атаки росіян по Одеському районі. Долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, виконали Гімн України.

Класний керівник 7 класу Беліченко Л.Л. провела годину спілкування «Милосердя – перший крок до людяності». Учні прослухали сценку «Допоміг», переглянули презентацію «Милосердя – перший крок до людяності», грали в гру «Збери прислів’я», згадали золоті правила людяності. Здобувачі освіти в котре впевнилися в тому, що милосердя має бути в душі кожного, бо всі цього потребують, особливо в наш час.
Класний керівник 8 класу Бригадир В.М. провела годину спілкування « 12 квітня – День космонавтики та авіації» . Учні переглянули відеоролик про космос, підготували повідомлення про відомого космонавта України, пройшли конкурси для майбутніх космонавтів.
Класний керівник 1-2 класів Іванова Т.Н. провела космічну вікторину, учні переглянули пізнавальне відео «У царстві зірок».

12 березня 2024 року в Качурівській гімназії відбувся Благодійний марафон «Шевченко - шлях до Перемоги».

Проведеня літературні читання та ірок пам'яті

Свято нашої єдності і нагадування, що тільки разом ми можемо подолати все і перемогти

Новорічні ігри та конкурси по всіх класах та подарунки від спонсорів

10 жовтня в 3 класі Качурівської гімназії вчителем Щербатою Н.Д. було проведено урок літературного читання за темою "Література рідного краю".
Учні досліджували біографічні відомості, творчість поетів Одещини та, зокрема, Подільщини: Миколи Палієнка, Галини Могильницької, Людмили Вовк, Людмили Ісаєвої,
а також випускника нашої школи
Поштара Олега. Разом з учителем створили виставку збірок літератури рідного краю. Ділилися враженнями від прочитаних творів, створивши коло. Із задоволенням читали вірші своїх земляків, побувавши в кріслі автора. Такі уроки прищеплюють дітям любов до Батьківщини, до рідної мови та її поетичного слова.

9 жовтня в 9 класі відбувся тренінг «Цінності родини» . Учні написали свої очікування, склали асоціативний кущ «Життєві цінності», прослухали історію про дівчинку-скрепочку, на основі притчі зʼясували важливі для них цінності. Учні також познайомилися із складниками родинного щастя, на пелюстках квітки написали риси щасливої людини. Склали перелік необхідних у родині побутових навичок, розподілили обовʼязки у родині. Взяли участь у рольовій грі «Домашні обовʼязки» та її обговоренні, створили герб майбутньої родини

Хвилина мовчання
Перегляд відеоролика
Малюнки "Ми хочено щасливого дитинства"
Виготовлення голубів-символів душ загиблих дітей

Пришкільний табір відпочинку "Кольорова планета" розпочинає свою роботу.

Ось і пролунав дзвінок останній

В гімназії проведено урок "Безпечна дорога додому"

Про проведення Тижня безпеки дитини та Дня цивільного захисту
8.05 – 12.05.2023

В гімназії було проведено патріотично - виховні заходи до Дня пам'яті:
колаж "Ми мріємо про мир" , виховна "Пам'ять єднає покоління" і т. д.

З метою виховання любові до звичаїв і традицій українського народу класний керівник 5 класу Луценко О.В. провела майстер- клас з виготовлення писанок в техніці ,, декупаж", на якому познайомила дітей з поняттям ,,декупаж" та технікою виконання.Виховувала любов до національних традицій.

Класний керівник 9 класу Бондар Тетяна Іванівна провела годину спілкування,,Пасхальний дзвін лунає звідусіль".Учні дізнались про історію виникнення свята,прослухали легенду про появу писанки та символіку її кольорів.Розгадували загадки,наводили приклади прикмет та прислів'їв,декламували вірші про Великдень.Презентували власні малюнки невеликою розповіддю.Провели конкурс,,Збирання великоднього кошика",переглянули презентацію,,Українська писанка".

Педколектив, батьки та учні Качурівської гімназії висловлюють щиру подяку ПК "Агродім" під керівництвом Григорчука В. І. та депутату Куяльницької сільської ради Бригадиру С. І. за подарунки учням до Великодня.

Учні 6 -8 класів приняли участь у Міжнародній грі зі світової літератури
" Sunflower" . Здобувачі освіти отримали дипломи всеукраїнського, регіонального та шкільного рівня.
Вчитель Іванова Тетяна Никодимівна.

Учні 8 класу взяли участь в конкурсі "Таємниця генія Шевченка". диплом І супеня -Лисогурський Артем. диплом ІІІ ступеня-Шулим Карина, дипломи учасника отримали Георгієш Олена та Снісаренко Маринаа